Děkujeme za důvěru

Všechny byty v tomto projektu již našly své majitele.

Náš nový projekt najdete ZDE

Pro více informací volejte na tel: 736 188 061O projektu

Luxus, krása a funkčnost se spojili v jedinečné bydlení - Viladomy Krásnopolská v Ostravě Porubě

Záměrem projektu je vytvořit novou kvalitu bydlení, odpovídající nejvyšším standardům, která v Ostravě dosud chybí. Společně s architekty Ateliéru A38 přinášíme zcela novou koncepci, splňující nejvyšší požadavky na bydlení a individualitu budoucích majitelů bytů.

Architekti Ateliéru A38 zasadili projekt do klidného prostředí zeleně v sousedství Vědeckotechnologického parku a areálu VŠB, 3 minuty jízdy od Fakultní nemocnice. V blízkém okolí pak najdeme veškerou občanskou vybavenost.

21 exkluzivních bytových jednotek je rozděleno do tří samostatných domů. Jednotlivé byty disponují rozsáhlými terasami nebo vlastními předzahrádkami a důvtipným rozdělením vnitřních prostor tak, abyste si bydlení opravdu zamilovali.

Celý projekt kladle maximální důraz na soukromí majitelů bytů, proto díky důmyslným dispozicím většina bytů zabírá celé samostatné patro a jejich vlastníci tak mají nejvyšší možnou míru soukromí.

Ten nejvyšší důraz zároveň klademe na bezpečí budoucích majitelů. Bezpečnost vašeho bydlení je zajištěna oplocením celého pozemku se vstupní branou. U bytů pak počítáme s vstupními dveřmi s vysokým stupněm zabezpečení již ve standardu a napojením na pult centrální ochrany.

Toto bydlení je opravdu nový standard luxusu a funkčnosti a právem si zaslouží název Viladomy Krásnopolská.